سه شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٩
 
    چاپ        ارسال به دوست

آیین اختتامیه اولین جشنواره فرهنگی و هنری سردار انقلاب

آیین اختتامیه اولین جشنواره فرهنگی و هنری سردار انقلاب


آیین اختتامیه اولین جشنواره فرهنگی و هنری سردار انقلاب

 اولین جشنواره فرهنگی و هنری سردار انقلاب ( یادواره شهید آسمانی حاج قاسم سلیمانی و گرامیداشت چهل و دومین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ) به همت دانشگاه آفاق و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه، ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجانغربی و بسیج دانشگاه آفاق برگزار گردید.

پروفسور رسول پیرمحمدی رئیس اجرایی موسسه گفت: اعلام فراخوان جشنواره از 13 دی ماه تا 12 بهمن ماه سال جاری بوده که این زمان بنا به درخواست کمیته اجرایی تا 22 بهمن ماه تمدید گردید.

جشنواره در 6 رشته خاطره نویسی، دل نوشته، عکس نوشته، پوستر و اینفوگرافی، نماهنگ(کلیپ)، نوآهنگ (پادکست) و در سه محور مکتب حاج قاسم سلیمانی، آرمانهای انقلاب اسلامی و افول امپریالیسم برگزار گردید.

بیشتر از 100 اثر از دانشگاهها و شهرهای سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال گردید که به انتخاب هیأت داوران از هر رشته یک اثر به عنوان اثر برتر و یک اثر به عنوان اثر شایسته تقدیر، معرفی و در مجموع یک اثر نیز به عنوان اثر منتخب جشنواره معرفی و تجلیل به عمل آمد.

آقای مهندسی محمد هادی عسکری مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری ، آقای مصطفی میلانی ریاست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه ، آقای محمد حسن جوادی مسئول بسیج اساتید استان آذربایجان غربی از سخنرانان کلیدی این همایش بودند.

روابط عمومی دانشگاه آفاق ارومیه

 ١٢:٤٩ - پنج شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٧٩    /    تعداد نمایش : ١٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج