سه شنبه ٣١ فروردين ١٤٠٠
 
    چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک سال نو ریاست محترم دانشگاه

پیام تبریک سال نو ریاست محترم دانشگاه

نوروز همواره زمان تحول در حالات بوده است. تحولی از خوب به خوب تر. این محقق نمی شود مگر با حرکت خود ما به سمت آن. کافیست در قلب خود به باور حرکت برسیم که در این صورت قدم های ما در جهت ارتقا ایمان، شناخت وجدان و در یک کلام انسانیت واقعی برداشته خواهد شد.
سال 1399 با فراز و نشیب های خود سپری شد و مجموعه دانشگاه آفاق با تمام دستاوردهای خود به استقبال  بهاری نو می رود. سالی که گذشت، نظام اسلامی با همراهی مردم و تلاش دولت و در اجرای منویات مقام معظم رهبری گام های بزرگی به سوی تعالی و توسعه برداشت که نقش دانشگاه ها در این میان به عنوان مغز متفکر و چشم بینای جامعه بسیار حیاتی بود، برهمین اساس دانشگاه غیردولتی آفاق علیرغم مشکلات ناشی از ویروس کرونا توانست در عرصه های علمی، فرهنگی و ورزشی دستاوردهای بسیار عظیم کسب نماید که همه اینها در سایه همت تمامی ارکان دانشگاه اعم از اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان به دست آمد و در سال جدید نیز امیدواریم با تاکید بر برنامه راهبردی دانشگاه بتوانیم گام های موثری در پیشبرد اهداف دانشگاه کارآفرین و نسل سوم برداریم.
اینجانب آغاز سال جدید را به همه مردم شریف و قدرشناس ایران بویژه دانشجویان، دانشگاهیان و همکاران گرامی و خانواده محترمشان تبریک عرض نموده و از خداوند منان بهترین ها را برایشان آرزو می کنم.


دکتر صمد زارع
رئیس موسسه


١٢:٠٤ - چهارشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٨٩    /    تعداد نمایش : ١٤٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج