گزارش برگزاری نخستین همایش ملی اقتصاد، مدیریت و مهندسی مالی با تأکید بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها


نخستین همایش ملی اقتصاد، مدیریت و مهندسی مالی با تأکید بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها در ارومیه برگزار شد.

اولین همایش ملی اقتصاد، مدیریت و مهندسی مالی با تأکید بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها با شرکت اساتید دانشگاه، دانشجویان، مسئولان استانی و کشوری روز پنج شنبه مورخ 20 آبان ماه سال جاری در دانشگاه آفاق ارومیه برگزار گردید.

پروفسور رسول پیرمحمدی (رئیس دانشگاه آفاق ارومیه)، مهندس نادر صادقی (معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی)، مهندس ابوالفضل عبادی (مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی) و دکتر محسن نظری (عضو هیئت علمی دانشگاه تهران) از سخنرانان کلیدی این همایش ملی بودند.
دکتر رضا محمدپور، دبیر علمی این همایش، اظهار داشت: دانشگاه با هدف توسعه علم و پژوهش و افزایش سطح علمی جامعه خود را موظف به فعالیت در امور پژوهشی و مهارت آموزی دانشجویان می‌داند. در همین راستا، این همایش با هدف بررسی و طرح مسائل و تحولات نوین جهانی در عرصه اقتصاد، مدیریت و مهندسی مالی برنامه ریزی شده و با تأکید بر شعار سال برگزار گردید. وی با اشاره به این که اعتبار علمی این همایش با اخذ مجوز از ISC برای نمایه کردن مقالات و اطلاعات مشخص شده است، اعلام کرد که دستاوردهای علمی پژوهشگران این همایش، در قالب کتابچه‌ای چاپ و بر روی سایت همایش هم نمایه خواهد شد.
دکتر هیرو عیسوی، دبیر اجرایی این همایش، با اشاره به این که از سال گذشته برنامه ریزی برای برگزاری این همایش آغاز گردید و ابتدا قرار بود همایش به شکل حضوری برگزار شود، اظهار داشت: با توجه به شیوع همه گیری کرونا، برگزاری همایش به شکل غیرحضوری در دستور کار قرار گرفت. ایشان برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور اساتید برجسته ایرانی و بین المللی در حاشیه این همایش را نیز از ویژگی های فرخنده این رویداد برشمردند.